اطلاعات تماس

تلفن

۰۲۱۸۸۵۳۳۱۸۷ | ۰۲۱۸۸۵۴۶۳۹۴ | ۰۲۱۸۸۵۴۵۳۹۷ | ۰۲۱۸۸۵۱۷۰۲۱ | ۰۲۱۸۸۷۵۶۸۶۷

ایمیل

info@hesabjam.ir

استانداردها موسسه حساب جم

استانداردها

حسابداران ، کارمندان ثابت یک شرکت می باشند که امور مربوط به حسابداری و صورتهای مالی آن شرکت را انجام می دهند اما حسابرسان جای ثابت و مشخص نداشته و از جانب شرکت ثانویه مسئول رسیدگی به کار حسابداران شرکت اولیه می شوند تا از صحت کار حسابداران آن شرکت گزارش تهیه کنند استاندارهای تعریف شده ای برای هردوی حسابداران و حسابرسان موجود می باشد.حسابداری کاری همیشگی و حسابرسی هر 3 ماه یکبار یا هر سال مالی اتفاق می افتد.

استانداردهای حسابداری

برای انجام کار حسابرسی، شخص مورد نظر باید در زمینه محاسبات و تحلیل اطلاعات، مهارت بالا و قابل قبولی داشته باشد. البته در سال‌های اخیر به دلیل کامپیوتری شدن سیستم‌های مالی و حسابداری، یک حسابرس کارآمد می‌بایست علاوه بر اصول و فنون حسابداری و حسابرسی به کار با نرم افزارهای مالی و حسابداری مختلف نیز تسلط داشته باشد. همچنین باید دارای مهارت‌های ارتباطی،کلامی و نوشتاری خوبی باشد. وظایف حسابرسان اموری مثل بررسی حساب‌های شرکت، جمع آوری و تحلیل آمار و ارقام، شناسایی مشخصات و ویژگی‌های کسب‌وکار و  ارزیابی سیستم‌های گزارش مالی شرکت می‌باشد.

استانداردهای حسابرسی

 

درخواست خدمات حسابداری و حسابرسی

چنانچه در حوزه خدمات حسابداری، حسابرسی و مالیاتی نیازمند مشاوره و کمک هستید لطفا با ما در میان بگذارید تا متخصصین ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند