اطلاعات تماس

تلفن

۰۲۱۸۸۵۳۳۱۸۷ | ۰۲۱۸۸۵۴۶۳۹۴ | ۰۲۱۸۸۵۴۵۳۹۷ | ۰۲۱۸۸۵۱۷۰۲۱ | ۰۲۱۸۸۷۵۶۸۶۷

ایمیل

info@hesabjam.ir

قوانین موسسه حساب جم

قوانین

قانون مالیاتهای مستقیم با آخرین اصلاحات، مصوب 1394/4/31 که از ابتدای سال 1395 لازم الاجرا می باشد.

برای آگاهی از تمامی قوانین به همراه تبصره هر قانون، دانلود فایل ورد قانون مالیاتهای مستقیم و دانلود فایل pdf قانون مالیاتهای مستقیم بر روی تصویر زیر کلیک کنید.

ق م م

 

مالیات بر ارزش افزوده «مالیات غیر مستقیمی» است که مصرف‌کننده (خریدار) آن را به همراه بهای خرید کالا یا خدمات می‌پردازد و دریافت کننده (فروشنده) موظف است مقدار مالیات دریافتی را به خزانه دولت واریز کند. از آنجا که خود فروشنده نیز ضمن خرید اولیه چنین مالیاتی را پرداخته ولی مصرف‌کننده محسوب نمی‌شود، اینست که او حق دارد کل «مالیات‌های ارزش افزوده» پرداختی خود را از کل «مالیات بر ارزش افزوده» های دریافتی کسر کرده و مابه تفاوت را به دولت بپردازد.

برای آگاهی از کلیات مالیات بر ارزش افزوده به همراه دانلود فایل ورد قانون مالیات بر ارزش افزوده و دانلود فایل pdf قانون مالیات بر ارزش افزوده بر روی تصویر زیر کلیک کنید.

مالیات ارزش افزوده

قطعاً شفافیت مالی و وضعیت اقتصادی سالم می‌تواند برای پیشبرد اهداف یک کسب و کار مؤثر باشد. بخش مهم یک تجارت صورت‌های مالی آن است که باید به نحوه احسن محاسبه شود. در این بین بازرسان مختلف وجود داشته که برای شفاف سازی صورت‌های مالی اقدام می‌کنند. مدیران شرکت باید توجه داشته باشند که انتخاب یک موسسه کاربلد در زمینه بازرسی قانونی صورت‌های مالی، می‌تواند برای کسب اطمینان شرکت از نگاه مشتریان و سهامداران مؤثر باشد. در واقع مدیران باید از انجام بازرسی قانونی استقبال کنند تا بتوانند در مسیر پیشرفت قرار بگیرند.
موسسه حساب جم
 به دلیل داران بودن تیم متخصص و حرفه ای می‌تواند انجام بازرسی قانونی را با بررسی صورت‌های مالی در جهت ارائه گزارش‌های لازم برای مبارزه با فساد و پولشویی، طبق قانون تجارت برای مدیران و بخش‌های مختلف ارسال کند. اگر بخواهید از یک موسسه برای بازرسی صورت‌های مالی و مشکلات اقتصادی شرکت خود استفاده کنید بهتر است از موسسه حساب جم کمک بگیرید.

قانون تجارت

قانون كار كه در تاریخ 1368/7/2 به تصویب مجلس شورای اسلامی رسیده و مواد ی از آن مورد اختلاف مجلس و شورای نگهبان قرارگرفته و در جلسات متعدد محمع تشخیص مصلحت نظام بررسی و با اصلاح موارد اختلافی و حسب ضرورت پس از كسب مجوز از مقام معظم رهبری با اصلاح و تتمیم مواد ی دیگر ، مشتمل بر دویست و سه ماده و یكصد و بیست و یك تبصره در تاریخ بیست و نهم آبان یكهزار و سیصد و شصت و نه به تصویب نهائی مجمع تشخیص مصلحت نظام رسیده و طی نامه شماره 8840/267/ق مورخ 1369/10/9 مجمع به ریاست جمهوری واصل شده به پیوست جهت اجراء ابلاغ می گردد .

قانون کار

 

 

درخواست خدمات حسابداری و حسابرسی

چنانچه در حوزه خدمات حسابداری، حسابرسی و مالیاتی نیازمند مشاوره و کمک هستید لطفا با ما در میان بگذارید تا متخصصین ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند