اطلاعات تماس

تلفن

۰۲۱۸۸۵۳۳۱۸۷ | ۰۲۱۸۸۵۴۶۳۹۴ | ۰۲۱۸۸۵۴۵۳۹۷ | ۰۲۱۸۸۵۱۷۰۲۱ | ۰۲۱۸۸۷۵۶۸۶۷

ایمیل

info@hesabjam.ir

خدمات حسابرسی موسسه حساب جم

حسابرسی مالیاتی

نداشتن حسابرسی مالیاتی چه عواقبی در پی خواهد داشت و چرا وجود آن تا این اندازه مهم است!!!

بنر مالیاتی 

مقدمه

می دانید که مالیات به عنوان یکی از راه‌های تأمین هزینه‌های دولت و به عنوان یک منبع مالی مناسب محسوب می‌شود. دولت‌ها از طریق دریافت مالیات از شهروندان و تعیین نقدینگی مناسب می‌توانند کشور را به شکل اصولی اداره کنند. در این بین با توجه به اهمیت روزافزون مالیات‌ها، شرکت‌های مختلف باید حسابرسی مالیاتی را در دستور کار خود قرار دهند.

یکی از وظایف مدیران شرکت، حسابرسی مالیاتی است که در صورت شفاف بودن آن باعث پیشرفت شرکت شده و می‌توان به اهداف از پیش تعیین شده حرکت کرد.

شرکت حساب جم خدمات مختلفی در زمینه حسابرسی مالیاتی از جمله:  حسابرسی مالیاتی پیشرفته، حسابرسی مالیاتی شرکتهای پیمانکاری و غیرهرا توسط کارشناسان و حسابرسان با تجربه و خبره انجام می دهد.

شما به عنوان مدیر کسب و کار باید از خدمات حسابرسی بهره مند شوید تا بتوانید شرکت را به اهداف از پیش تعیین شده برسانید.

 

خدمات موسسه حساب جم در زمینه حسابرسی مالیاتی:

 

حسابرسی مالیاتی پیشرفته

 

کارشناسان حساب جم با ارائه نمونه گزارش حسابرسی مالیاتی،  وضعیت مالی و اقتصادی شرکت شما را بررسی کرده و به شما نمایش می دهند. برای این منظور از شما  میزان درآمد، هزینه، صورت گردش مواد اولیه و کالاها، دارایی‌های ثابت، حقوق و دستمزد و غیره را از شما دریافت کرده و حسابرسی مالیاتی استاندارد و بهینه را برای شما انجام می دهند

حسابرسی مالیاتی پیشرفته به عنوان یک ناظر می‌تواند بر روی عملکرد شرکت شما تأثیر مثبت گذاشته و شما را از وضعیت سود و زیان شرکت آگاه کند. استفاده از خدمات حسابرسی به مدیران شرکت کمک می‌کند تا در صورت بروز هر گونه مشکل و یا تخلف در اسرع وقت منشأ آن را پیدا کرده و مشکلات پیش آمده را مرتفع کند.

 

شرکت‌های حسابرسی زیادی وجود دارد که هر کدام با توجه به تجربه و تخصص خود می‌تواند شما مدیران را در پیش برد اهداف از پیش تعیین شده کمک کند. حسابرسی مالیاتی به صورت معمول در چند مرحله قابل انجام است که باید جهت انجام صحیح آن مدیران شرکت همکاری‌های لازم را نسبت به حسابرسان داشته باشند. استفاده از خدمات حسابرسان مالیاتی حساب جم می‌تواند در زمینه مشاوره‌های اقتصادی، مشاوره‌های حسابداری، مشاوره‌های لازم در جهت تهیه اظهارنامه و مالیات بر ارزش افزوده به مدیران شرکت کمک کند.

 

حسابرسی مالیاتی شرکت‌ها

 

یک حسابرسی صحیح می‌تواند با تجزیه و تحلیل امور مالی و اقتصادی شرکت، ارائه آموزش‌های مناسب به کارکنان در جهت تعیین دقیق مقررات مالیاتی، ارائه گزارش‌های حسابرسی مالی به مدیران و نگهداری اسناد مالیاتی در زمان مورد نیاز به شرکت کمک کرده و مدیران را در جهت داشتن یک شرکت سالم یاری کند. حسابرسی مالیاتی شرکتهای پیمانکاری نیز از این قضیه مستثنی نبوده و نیاز به یک حسابرس مالیاتی در آن حس می‌شود که موسسه حساب جم این خدمات را به بهترین روش و برترین کارشناسان برای شرکت شما انجام می دهد.

 

مزیت‌های حسابرسی مالیاتی

 

از مزیت‌های حسابرسی برای شرکت‌ها می‌توان به موارد زیادی اشاره کرد. در واقع مدیران شرکت با استفاده از حسابرسی می‌توانند به پیشبرد اهداف خود دست پیدا کنند. از جمله مزیت‌های حسابرسی مالیاتی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • حسابرسی مالی به عنوان یک ضرورت برای رسیدن به اهداف شرکت‌ها محسوب شده و می‌تواند در گردآوری داده‌های مهم از شرایط بنگاه‌ها به مدیران شرکت کمک بسزایی داشته باشد.

  • حسابرسان مالیاتی می‌توانند به مدیران شرکت در تجزیه و تحلیل کسب و کار کمک کنند و برای آینده شرکت تصمیمات مهمی را اتخاذ کنند.

  • داده‌های مالیاتی تعیین شده توسط حسابرسان می‌تواند مدیران شرکت را در پرداخت مالیات یاری کند و در صورت نیاز راه حل‌های قانونی را در اختیار آنان قرار دهد.

  • حسابرسان مالیاتی به مدیران شرکت در جهت استفاده از تخفیف‌های پیش آمده و معافیت‌های مالیاتی کمک می‌کند.

 

حسابرسی مالیاتی به عنوان یک بخش جدایی ناپذیر از وضعیت مالی شرکت‌های امروزی است که هر کسب و کاری به آن احتیاج دارد. در واقع می‌توان بیان کرد که مدیران شرکت‌ها برای این که بتوانند چشم انداز مناسبی نسبت به کسب و کار و آینده شغلی خود داشته باشند نیاز به حسابرس در کنار آنان حس می‌شود که موسسه حساب جم صفر تا صد آن را برای شما انجام خواهد داد.

شما اگر دارای کسب و کار گسترده‌ای هستید و می‌خواهید آینده‌ی شغلی خود را به شکل مناسبی رقم بزنید و در راستای اهداف خود گام بردارید بهتر است از حسابرسی مالی در رسیدن به هدف‌هایی خود استفاده کنید. خدمات حسابرسی متنوع بوده که می‌تواند کسب و کار شما را به سوی یک موفقیت بزرگ هدایت کند

موسسه حساب جم با بیش از ۲۳ سال سابقه در انجام حسابرسی شرکتها، موسسات و اشخاص در حداقل زمان، دفاعیه مالیاتی، همچنین کاهش قطعی مالیات مشاغل و اشخاص حقیقی توانسته است رضایت کامل شما عزیزان را جلب نماید. حساب جم با تهیه و تنظیم اظهارنامه های مالیاتی در اسرع وقت و استقرار بهینه حسابداری منطبق با استانداردهای حسابداری در بین برترین موسسات حسابرسی کشور قرار گرفته است. تخصصی ترین خدمات حسابرسی و حسابداری را از متخصصین و مشاوران مالیاتی حساب جم بخواهید.

شماره های تماس

۰۲۱۸۸۵۳۳۱۸۷

۰۲۱۸۸۵۴۶۳۹۴

۰۲۱۸۸۵۴۵۳۹۷

۰۲۱۸۸۵۱۷۰۲۱

۰۲۱۸۸۷۵۶۸۶۷

 

فرم ارسال نظر

درخواست خدمات حسابداری و حسابرسی

چنانچه در حوزه خدمات حسابداری، حسابرسی و مالیاتی نیازمند مشاوره و کمک هستید لطفا با ما در میان بگذارید تا متخصصین ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند