اطلاعات تماس

تلفن

۰۲۱۸۸۵۳۳۱۸۷ | ۰۲۱۸۸۵۴۶۳۹۴ | ۰۲۱۸۸۵۴۵۳۹۷ | ۰۲۱۸۸۵۱۷۰۲۱ | ۰۲۱۸۸۷۵۶۸۶۷

ایمیل

info@hesabjam.ir

خدمات حسابرسی موسسه حساب جم

مشاوره بر اساس نظر کارشناسان رسمی دادگستری و مشاوران قوه قضاییه

گزارشات حسابرسی قانونی و ویژه هنگام بروز اختلافات مالی، گسترش فزاینده‌ای یافته است. حسابرسی قانونی در واقع مشابه خدمت پزشکان در امر «پزشکی قانونی» است. برخی از مواردی که اجرای حسابرسی قانونی می‌تواند ضرورت یابد و مانند کشف تقلب‌های تجاری، کشف تخلف و خبط کارکنان شرکت‌ها، خسارت‌های تجاری و اقتصادی، اختلاف بین سهامداران یا شرکاء

مشورت کردن در امور به عنوان یک امر مهم شناخته می‌شود که اگر به کارشناسان و صاحب نظران رجوع شود دارای اهمیت است و می‌تواند کارساز باشد. مشاوره در زمینه نظر کارشناسان رسمی دادگستری به عنوان یک موضوع مهم در بخش دعاوی مختلف است که باید به اهل فن سپرده شود. در واقع با انتخاب یک تیم مشاور کاربلد می‌توانید در دادگاه‌های رسمی و قوه قضاییه نتایج درخشان و رضایت بخشی را کسب کنید.
یکی از مواردی که در بحث مشاوره جلوه بیشتری پیدا می‌کند زمانی است که پرونده به یک کارشناس رسمی دادگستری سپرده می‌شود و کارشناس با توجه به مدارک و ادله طرفین نظر خود را اعلام می‌کند. در این میان برای این که بتوان از حق و حقوق خود در چارچوب قانون دفاع کرد بهتر است به یک مشاور متخصص مراجعه کنید. موسسه حساب جم با داشتن کارشناسان متخصص و حرفه‌ای می‌تواند در زمینه مسائل حقوقی و مالی شما را به بهترین شکل راهنمایی کند.


ارجاع پرونده به کارشناس


در بسیاری از موارد به دلیل شرایط خاص قانونی که وجود دارد، دادگاه پرونده دعاوی را به یک کارشناس رسمی واگذار می‌کند تا با توجه به جنبه‌های تخصصی که در پرونده دیده می‌شود نظر خود را اعلام کند. دادگاه نمی‌تواند بدون ارجاع کار به کارشناس تا حدود زیادی کار خود را پیش ببرد. در این بین اگر بخواهید در امور قضایی خود به موفقیت برسید بهتر است به یک مشاور کاربلد و حرفه‌ای مراجعه کنید.
موسسه حساب جم با بیش از 20 سال سابقه کاری می‌تواند بهترین خدمات را در زمینه دادگستری و قضایی به شما ارائه دهد. در صورت داشتن هر گونه مشکل و یا درخواست می‌توانید با شماره موسسه حساب جم تماس بگیرید تا به صورت رایگان، مشاوره‌های مورد نیاز را دریافت کنید. بهره گیری از کارشناسان مجرب در زمینه‌های حقوقی و مالی می‌تواند شما را در رسیدن به یک نتیجه مطلوب یاری کند.


اعتراض به نظر کارشناس دادگستری


بر اساس ماده قانونی دادرسی مدنی، پس از اعلام نظر کارشناسان رسمی دادگستری طرفین دعوا می‌توانند به نظر اعلام شده در چارچوب زمانی مشخص اعتراض کنند. زمان در نظر گرفته شده برای اعتراض، یک هفته از تاریخ ابلاغ به دادگاه بوده که افراد می‌توانند به صورت کتبی اعتراض خود را بیان کنند. در این بین استفاده از کارشناسان متعهد و باتجربه می‌تواند بسیار کارساز و مفید باشد.
افراد می‌توانند از موسسه حساب جم برای اعتراض به نظر کارشناس دادگستری استفاده کنند. این شرکت خدمات حسابرسی، حسابداری و مالی مختلف را با هزینه مناسب ارائه می‌دهد. اگر بخواهید مشاوره مؤثری در زمینه‌های قضایی و مالی داشته باشید بهتر است از تجربیات موسسه حساب جم استفاده کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به وب سایت موسسه حساب جم مراجعه کنید و با شماره درج شده تماس حاصل نمایید.


با توجه به بحث‌ها و دعاوی مختلفی که ممکن است برای اشخاص ایجاد شود و همچنین لزوم استفاده از نظر کارشناسان رسمی دادگستری، بهتر است برای موفق شدن در دعاوی و احقاق حقوق خود از یک تیم مشاوره متخصص بهره بگیرید. استفاده از افراد متخصص در این زمینه به شما کمک می‌کند تا بتوانید مراحل قانونی را در یک بستر مؤثر پیش ببرید. موسسه حساب جم با داشتن نیروهای مجرب و با سابقه‌ی موفق می‌تواند شما را در این امر یاری کند.
این شرکت خدمات مختلفی را ارائه می‌دهد که از جمله آن‌ها می‌توان به خدمات حسابرسی، خدمات مالی و خدمات حسابداری اشاره کرد. خدمات موسسه حساب جم می‌تواند برای انواع شرکت‌های مختلف نظیر سهامی خاص، سهامی عام، شرکت‌های با مسئولیت محدود و غیره مورد استفاده قرار بگیرد. این موسسه با داشتن نیروهای مجرب در کمترین زمان ممکن و با هزینه مناسب نیاز شما را مرتفع می‌کند. مدیران حساب جم همکاری مستقیمی با کارشناسان رسمی و کارشناسان دادگستری داشته که این امر برای پیشبرد اهداف موثر است.

فرم ارسال نظر

درخواست خدمات حسابداری و حسابرسی

چنانچه در حوزه خدمات حسابداری، حسابرسی و مالیاتی نیازمند مشاوره و کمک هستید لطفا با ما در میان بگذارید تا متخصصین ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند