اطلاعات تماس

تلفن

۰۲۱۸۸۵۳۳۱۸۷ | ۰۲۱۸۸۵۴۶۳۹۴ | ۰۲۱۸۸۵۴۵۳۹۷ | ۰۲۱۸۸۵۱۷۰۲۱ | ۰۲۱۸۸۷۵۶۸۶۷

ایمیل

info@hesabjam.ir

خدمات حسابرسی موسسه حساب جم

صورتهای مالی

صورتهای مالی

صورتهای مالی،‌ ارائه ساختاریافته وضعیت مالی و عملکرد مالی واحد تجاری است. هدف صورتهای مالی، ارائه اطلاعاتی درباره وضعيت مالی، عملکرد مالی و جریانهای نقدی واحد تجاری است که برای تصميم‌گیری های اقتصادی طيف گسترده‌ای از استفاده‌کنندگان مفيد باشد. همچنين، صورتهای مالی حسابرسی شده نتايج مباشرت مديريت نسبت به منابعی که به آن سپرده شده است را نشان می‌دهد.

برای مطالعه صورتهای مالی تلفیقی به همراه متن کامل صورتهای مالی جدید یا تغییرات صورتهای مالی در سال 1400 اینجا کلیک کنید.

 

اطلاعات صورتهای مالی

برای دستيابی به اين هدف، صورتهای مالی اطلاعات زير را درباره واحد تجاری ارائه می‌کند:

الف.     دارايی ها؛

ب .       بدهی ها؛

پ .       حقوق مالکانه؛

ت .       درآمدها و هزينه‌ها، شامل سودها و زيانها؛

ث .       آورده مالکان و توزیع منابع بین آنها به عنوان مالک؛ و

ج .       جريانهای نقدی.

اين اطلاعات، همراه با ساير اطلاعات مندرج در يادداشتهای توضيحی، به استفاده‌کنندگان صورتهای مالی برای پيش‌بينی جريانهای نقدی آتی واحد تجاری، به ویژه زمانبندی و قطعیت آنها، کمک مي‌کند

 

صورتهای مالی جدید

 

صورتهای مالی نمونه

صورتهای مالی نمونه، نتیجه پردازش تعداد زيادی از معاملات یا ساير رويدادهایی است که بر اساس ماهيت يا کارکرد، در طبقاتی تجمیع می‌شود. آخرين مرحله از فرايند تجميع و طبقه‌بندی، ارائه اطلاعات فشرده و طبقه‌بندی شده‌ای است که اقلام اصلی صورتهای مالی را تشکیل می‌دهد. اگر يک قلم اصلی به تنهايی بااهميت نباشد، با اقلام ديگر در متن صورتهای مالی يا يادداشتهای توضيحی تجمیع می‌شود. اگر اهمیت یک قلم آنقدر نباشد که ارائه جداگانه آن را در صورتهای مالی توجیه کند، ممکن است افشای جداگانه آن را در یادداشت های توضیحی توجیه‌پذیر نماید.

 

تهیه و تنظیم صورتهای مالی

اشخاص حقیقی و حقوقی باید توجه داشته باشند که گزارش حسابرسی سالیانه یک بار باید توسط حسابداران رسمی انجام شود. حسابرسی می‌تواند برای وضعیت مالی دارای اهمیت باشد و میزان اعتبار اسناد مالی را در یک دوره مشخص، تعیین کند. حسابرسی صورتهای مالی یکی از خدمات مهم حساب جم بوده که با داشتن یک تیم متخصص می‌تواند در سریع‌ترین زمان ممکن به وضعیت حسابداری یک نگاه‌های اقتصادی رسیدگی کند.
مدیران می‌توانند از حساب جم برای بررسی صورت‌های مالی خود در یک دوره معین استفاده کنند. قبل از انجام مراحل حسابرسی، مشاوره‌های رایگان در اختیار مدیران شرکت قرار می‌گیرد تا نحوه کار روشن شده و به بهترین شکل انجام شود.

 

صورتهای مالی در حداقل زمان

حساب جم با بیش از ۲۳ سال سابقه در ارائه گزارش حسابرسی شرکتها، موسسات و اشخاص در حداقل زمان، دفاعیه مالیاتی، همچنین کاهش قطعی مالیات مشاغل و اشخاص حقیقی و رسیدگی به جرائم مالیات تراکنشهای بانکی توانسته است رضایت کامل شما عزیزان را جلب نماید. حساب جم با تهیه و تنظیم اظهارنامه های مالیاتی در اسرع وقت و استقرار بهینه حسابداری منطبق با استانداردهای حسابداری در بین برترین های حرفه خود در کشور قرار دارد. تخصصی ترین خدمات حسابرسی و حسابداری را از متخصصین و مشاوران مالیاتی حساب جم بخواهید.

شماره های تماس

۰۲۱۸۸۵۳۳۱۸۷

۰۲۱۸۸۵۴۶۳۹۴

۰۲۱۸۸۵۴۵۳۹۷

۰۲۱۸۸۵۱۷۰۲۱

۰۲۱۸۸۷۵۶۸۶۷

فرم ارسال نظر

درخواست خدمات حسابداری و حسابرسی

چنانچه در حوزه خدمات حسابداری، حسابرسی و مالیاتی نیازمند مشاوره و کمک هستید لطفا با ما در میان بگذارید تا متخصصین ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند