اطلاعات تماس

تلفن

۰۲۱۸۸۵۳۳۱۸۷ | ۰۲۱۸۸۵۴۶۳۹۴ | ۰۲۱۸۸۵۴۵۳۹۷ | ۰۲۱۸۸۵۱۷۰۲۱ | ۰۲۱۸۸۷۵۶۸۶۷

ایمیل

info@hesabjam.ir

خدمات حسابرسی موسسه حساب جم

انجام کلیه امور ورشکستگی و مدیریت تصفیه

ورشکستی بخشی از مراحل داشتن یک شرکت تجاری است که ممکن است در برخی از موارد به دلایل مختلف رخ دهد. انجام امور ورشکستگی و مدیریت تصفیه نیاز به بررسی داشته و باید توسط یک تیم متخصص انجام شود. ورشکستگی دارای مراحل مخصوص به خود است که سه شرط اصلی برای آن وجود دارد که تأیید می‌کند یک شرکت تجاری دچار ورشکستگی شده است. مدیریت تصفیه و انجام امور ورشکستی دارای اهمیت است که یک متخصص آشنا به امور می‌تواند آن را به خوبی اداره کند.


ورشکستگی و مدیریت تصفیه

اگر یک شرکت تجاری نتواند از عهده تعهدات خود به درستی برآید، در واقع می‌توان گفت به سمت ورشکستگی حرکت می‌کند. شرکت تجاری در صورتی که نتواند بدهی‌های خود را در موقع مقرر پرداخت کند ورشکسته می‌شود. ورشکستگی یک شرکت تجاری می‌تواند با توجه به تقاضای یک یا چند نفر از طلبکاران صورت بگیرد که در این مواقع دادستان می‌تواند نظر خود را بیان کند.
برای جلوگیری از موضوع ورشکستگی یک شرکت تجاری بهتر است یک وکیل متخصص و کاربلد، امورات اداری را بر عهده بگیرد. ورشکستگی به عنوان یک موضوع مهم در کسب و کار امروزی مطرح است و استفاده از یک موسسه معتبر می‌تواند تا حدود زیادی از خسارات مالی احتمالی جلوگیری کند. قانون ورشکستگی به دلیل پیچیدگی‌هایی که دارد به گونه‌ای است که وجود یک متخصص در این میان حس می‌شود.


مدیر تصفیه در شرکت‌های تجاری


تصفیه شرکت به عنوان یکی از مراحل انحلال یا ورشکستگی یک شرکت تجاری است که ممکن است متوجه بسیاری از افراد شود. مدیریت تصفیه به عنوان یک امر تخصصی محسوب شده که باید به تمامی جوانب آن احاطه داشت. با مدیریت تصفیه می‌توان به درستی بدهی و مطالبات دیگران را محاسبه کرد و اولویت پرداخت را مشخص نمود. باید به این نکته توجه داشته باشید که مدیریت تصفیه در شرکت‌های تجاری مختلف می‌تواند متفاوت باشد.
شرکت‌ها به سه دسته سهامی عام یا خاص، با مسئولیت محدود و تعاونی دسته بندی می‌شود. هر کدام دارای قوانین کلی و قوانین مخصوص به خود است که استفاده از یک تیم متخصص در این بخش می‌تواند انجام کلیه امور ورشکستگی و مدیریت تصفیه را بر عهده بگیرد. در این میان استفاده از یک موسسه باتجربه مانند موسسه حساب جم که دارای بیش از 23 سال تجربه در زمینه امور مالی و حسابرسی است می‌تواند کارساز باشد. این موسسه با ارائه خدمات مختلف در زمینه امور ورشکستگی مانند جمع آوری مدارک لازم، تهیه گزارشات تخصصی و ویژه می‌تواند در چارچوب قانون امور پیش آمده را مرتفع کند.


شرکت‌های تجاری با هدف پیشرفت و رسیدن به موفقیت‌های مالی و اجتماعی پا به عرصه ظهور می‌گذارند. در واقع باید بیان کرد که هدف مدیران و سرمایه گذاران شرکت‌ها رسیدن به قله‌ی موفقیت است. اما همیشه مراحل ترقی به درستی پیش نمی‌رود و گاهی مشکلات عدیده‌ای که پیش رو شرکت‌های تجاری قرار می‌گیرد باعث ایجاد بدهی شده و در نتیجه انحلال یا ورشکستگی را به دنبال دارد. ورشکستگی دارای قوانین مربوط به خود است که باید در زمینه‌ی آن اطلاعات کامل داشت تا بتوان به خوبی آن را مدیریت کرد.
مدیران شرکت‌ها و مؤسسات مختلف برای این که بتوانند از ورشکستگی جلوگیری کنند یا در زمان انحلال شرکت، مدیریت تصفیه درستی نسبت به بدهی‌های خود داشته باشند بهتر است از یک تیم متخصص استفاده کنند. موسسه حساب جم با بیش از 23 سال تجربه‌ی مفید در زمینه اداره امور مالی و حسابرسی می‌تواند مدیران را در انجام کلیه امور ورشکستگی و مدیریت تصفیه یاری کند. خدمات مختلفی توسط موسسه حساب جم ارائه می‌شود که به دلیل داشتن کارشناسان با تجربه در سریع‌ترین زمان ممکن و با هزینه عالی قابل انجام است.

فرم ارسال نظر

درخواست خدمات حسابداری و حسابرسی

چنانچه در حوزه خدمات حسابداری، حسابرسی و مالیاتی نیازمند مشاوره و کمک هستید لطفا با ما در میان بگذارید تا متخصصین ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند